Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

Alişan’ın eşi Buse Varol havuza giderken paylaştı, toplumsal medya yıkıldı! ‘Açıldıkça açılıyorsun ya’

Beykozlu

New member
25 Mart 1990 tarihinde dünyaya gelen Buse Varol, Lisans eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Kısmı’nda tamamladı.

Aslen Manisalı olan Varol okulunu bitirdikten daha sonra, 2012 yılında Miss Turkey Hoşluk Müsabakası’na katıldı.

Yarışın akabinde bir süre modellik yapmayı yeğleyen hoş isim, oyunculuk alanında da kendisini göstermeyi başardı.

Oyunculuk mesleğine Tozlu Yollar isimli dizi ile adım atan Buse Varol, bugüne kadar sayısız projede yer aldı.

Sevda Kuşun Kanadında”, “Arka Sokaklar”, “Şehrin Melekleri” ve “Kış Güneşi”, “Rüya” birfazlaca dizide uzunluk gösteren Buse Varol, Alişan ile evlendikten daha sonra düzgünce tanındı.

2017 yılında “Dostlar Mahallesi” isimli dizide rol almaya başlayan Buse Varol, birebir dizide çalışan rol arkadaşı Alişan ile Mayıs 2018’de evlendi ve iki çocuk dünyaya getirdi.

Burak ve Eliz isminde iki çocuğu olan ve şu sıralar ekranlardan uzak kalan Buse Varol, ailesiyle tatile çıktı.

Alişan ve çocukları ile çıktığı tatilden kareler paylaşan Buse Varol, havuza giderken yayınladığı pozu ile hayranlarının dikkatini çekti.

Buse Varol’dan fizik gösteri

Toplumsal medya hesabından minicik şortu ile fotoğraf paylaşan iki çocuk annesi Varol, adeta genç kızlara taş çıkarttı. İki çocuk dünyaya getirmiş bulunmasına karşın hoşluğundan bir şey kaybetmeyen oyuncu, hayranlarından çokça yorum aldı.

Varol’un kimi hayranları, “Açıldıkça açılıyorsun” derken, kimileri ise fiziğinin hoşluğuna değindi.

Tatilden paylaştığı karelerle Alişan’la yaşadığı sıkıntıları geride bıraktığı görülen Buse Varol, hayranlarının yüreğine su serpti.

Nişanlandıkları periyot gazetecilerle sohbet eden Alişan, “Nasıl tanıştınız?” sorusunu şu biçimde yanıtlamıştı;

“Oyuncuların tanışma toplantısında Buse’yi görünce hayli beğendim. Buse daha sonra tesadüfen bizim kafeye gitmiş.

Babam bana ‘Oğlum dizide ne hoş kız var, niçin arkadaş olmadın’ dedi. Ben de Buse’ye Instagram’da DM’den (direk mesaj) yürüdüm. Telefon numarasını istedim.”