Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

İşte ‘Mengüç’ler! Tarık Mengüç’ün eşi ve çocuklarını birinci kere nazarann hayran kaldı…

Beykozlu

New member
Roman müziğinin sevilen ismi Tarık Mengüç, müzikleri ve danslarıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor.

Müzisyen bir ailenin çocuğu olan Mengüç, çeşitli işlerde çalışırken arta kalan vakit içinderında da müzik eğitimi almıştır.

2004 yılında “Şakşuka” isimli albümünden, tıpkı ismi taşıyan müziğiyle çıkış yapmıştır.

Televizyon macerasına da atılan Mengüç, Cennet Mahallesi ve Survivor 2017 takımında yer almıştır.

Kendine has biçimi ile dikkatleri çeken Kuştepeli sanatçı, özel ömrünü kameradan uzak yaşamayı yeğleyen ünlü isimler içinde.

Evli olduğu bilinen Mengüç’ün ailesi, sevenleri tarafınca merak konusu oldu.

Tarık Mengüç ve ailesi

Baran ve Sevde isminde iki çocuk babası olan Tarık Mengüç eşi Funda Mengüç ile keyifli bir hayat sürdürüyor.

Sevde isminde bir kızı ve Baran isminde oğlu olan sanatçı, toplumsal medyadan ailesini çoğunlukla paylaşıyor.

Mengüç’ün oğlu Baran, babasının müsaadeden giderek müzik alanında çalışmalar yapıyor.

İşte Tarık Mengüç, eşi Funda Mengüç ve çocukları..

Daha evvel 4 kere nişanlanan lakin memnunluğu bulamayan Mengüç, aradığı aşkı Funda Mengüç’te bulduğunu söylüyor.

Eşiyle tanışma kıssalarını anlatan Funda Mengüç “Düğünde görmüş beğenmiş beni. Bendilk evvel 4 tane nişan atmış. Ben de denemek istedim, baktım bizim ilgimiz yürüyor, her istediğimi yapıyor, gezdiriyor beni. Nişanladık lakin bir sene daha sonra bende nişan attım. Bir ay daha sonrada ellerinde çiçekler, öbür bir kız istemeye gittiler. duyar duymaz ben de bir tutuştum, üzüldüm. daha sonra da barıştırdılar bizi” formunda konuşmuştu.