Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı yayından kaldırılıyor argümanı

Beykozlu

New member
Sosyal mecralardan yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü, birinci günden beri izlenme rekorları kırıyor.

Geçtiğimiz periyotlarda TV ekranlarında olsa da, program şu anda YouTube üzerinden izleyicileri ile buluşuyor.

Programın birinci gününden itibaren yarışmacıların bir fazlaca ifşa ortaya çıktı.

Yayından kaldırılacak iddiası

İfşalar toplumsal medyada gündem olurken, program hakkında bir argüman ortaya atıldı.

Televizyonlarda izdivaç programını yasaklayan RTÜK’ün Kısmetse Olur Aşkın Gücü için harekete geçtiği ve denetleme yapacağı sav edildi.

Programın yayından kaldırılacağına dair söylentiler toplumsal medyada fazlaca konuşulanlar ortasına girdi.

Bir öbür yandan eski dönem Kısmetse Olur’un yarışmacılarından olan Didem Delen, formatla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Oradaki popülerliği tekrar bulamadılar”

Programı ifşa eden Didem Delen, “Eski yarışmacılar aramış, sevgilisi, bağı olanlar bile arayıp ‘Ben tekrar girmek istiyorum’ demiş. Eee natürel ki oradaki popülerliği tekrar bulamadılar. Artık programın formatını patlatmak üzere olmasın fakat bir ‘casting’ vardı. Olağan müracaatlara dönüş yapıyorlar mıydı bilmiyorum ancak dediğim üzere 6 bin müracaat geliyordu bir günde.

“Ne dümenler, ne entrikalar”

İçinde bulunduğum şeyi yanlışsız ve dürüst bir biçimde açıklamam lazım. 9 erkek 9 bayanı bir ortaya getirecekler. Bunların içinde aşk başlayacak, çiftler olacak. Kimileri imkansız olacak, kavuşamayacak… kimi vakit de olacak ki biri, ötekinin sevgilisinden hoşlanacak. Öyküler bunların üstünden ilerleyecek. Ne dümenler, ne entrikalar!” tabirlerini kullandı.