Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

RACE, Elena Villarrubia'yı yeni yardım direktörü olarak atadı

Asi Kral

Global Mod
Global Mod
6 Haziran 2024 Perşembe 12:50

Yorum

olman gerekiyor kayıtlı Bu işlevselliğe erişmek için.

Giriş yapmak

• Bağlantıyı kopyala

• Naber

• Facebook

• X

• LinkedIn

• Telgraf

İspanya Kraliyet Otomobil Kulübü, derneğin yeni yardım direktörü olarak Elena Villarrubia'yı atadı; bu pozisyon doğrudan genel müdüre bağlı ve kendisi de grubun yönetim komitesinin bir parçası oluyor.

Pozisyonun sorumlulukları arasında yol kenarı yardımı, seyahat yardımı ve yasal platformların yönetiminin yanı sıra mekanik onarım ve yenilik, planlama alanı ve firma tarafından bu Perşembe günü yapılan bir açıklamada kabul edilen Racetel telefon platformu da yer alıyor.

2017 yılında koordinatör olarak katıldığından bu yana dokuz yıldan fazla bir süredir RACE'e bağlı olan Elena Villarrubia, Madrid Complutense Üniversitesi'nden bilgi bilimleri alanında doktora derecesine ve EAE Business School'dan yönetici MBA derecesine sahiptir.

Yeni yardım başkanı, dört yıl boyunca grup bünyesinde uluslararası KAM olarak görevini yürüttü ve 2021 yılında B2C ve B2B platformları ve hukuki yardımdan sorumlu direktör yardımcısı pozisyonuna geçti.

Yorum

Hata bildir