Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

Survivor’a birleşme öncesi veda eden isim Bora oldu

Beykozlu

New member
Survivor All Star’da bir eleme gecesi daha yaşandı

Birinci oyunu kaybeden ünlüler eleme potasına Barış Murat Yağcı’yı göndermişti.

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler ise eleme yarışına Evrim’i sokmuştu.

KIYASIYA ÇABA

Dün akşam gerçekleşen üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda da ünlüler ve gönüllüler kıyasıya uğraş etti.

Evvel bayanlar akabinde adamların yarışını 2-0’la gönüllüler kazandı.

NEFES KESEN ELEME

Ada kurulu ise son vakit içinderın en heyecanlı anlarına sahne oldu.

Strateji uygulamaya çalışan ünlüler kadrosu, istediklerini yapamadı ve 1 yerine 2 yarışmacısını potaya soktu.

Bu duruma sonlanan ünlüler ekibindeki Nagihan ,”Burası korkakları sevmez lakin yüreksizler var. Bu da beni epeyce üzüyor. Keşke potada olsam.” dedi.

“MANTIKSIZ”

Grubunun eleme potasında uyguladığı kuvvetli aday çıkararak, karşı ekipten bir yarışmacı eleme stratejisini mantıklı bulmadığını lisana getiren Batuhan ise “Ben size beni yazmayın demiyorum lakin benim için bu mantıksız. Fakat kendime güvenmiyor muyum? Güveniyorum. Bunun ne vakit biteceği muhakkak değil.” formunda konuştu.

“EN ENTERESAN KONSEY”

Acun Ilıcalı da ünlüler kadrosundaki kararsızlık karşısında “Gelmiş geçmiş en enteresan kurulda olduğumuzu söyleyebilirim. Çok heyecanlıyım. Beni epeyce heyecanlandırdınız. Fikir birliği olmamış. Ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.” dedi.

VEDA EDEN İSİM

Kullanılan oylar kararı üçüncü ve dördüncü gitme adayı Bora ile Adem oldu.

Performans birincisi olan Avatar Atakan son aday olarak Gizem Memiç’i seçti.

Yapılan değerlendirmelerin akabinde ünlüler grubundan Adem, Barış, Gizem ve Bora eleme potasına giderken gönüllüler grubundan Evrim potadaki yerini aldı.

Beş yarışmacı içinde en az oyu olan Bora, dün akşam Survivor’a veda eden isim oldu.

“DÜNYANIN SONU DEĞİL”

Elenmesinin akabinde Bora, “Burada kendimden ödün verip yapmayacağım bir hareketi yaptıysam dünyanın sonudur. Lakin buradan gitmek benim için dünyanın sonu değil. Bir oğlum var bir hayatım var.” dedi.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı “Dostluğumuz baki. Ancak Survivor’da Acun’a yakın ya da uzak fark etmiyor.” sözlerini kullandı.

HAFTANIN PERFORMANS BİRİNCİLERİ

Bu hafta ünlüler grubunda performans birincisi bayanlarda Nagihan, erkeklerde Atakan oldu.

Gönüllülerde ise performans birincisi bayanlarda Seda erkeklerde Berkan oldu.

bu biçimdece bu yarışmacılar eleme potasına girmekten kendisini kurtararak dokunulmazlığı aldı.