10 Mart 2022 Perşembe TV yayın akışı: Bugün televizyonda neler var?

Beykozlu

New member
İstanbul kara teslim, biroldukça kurum müsaadeli sayılıyor…

Gününü televizyon izleyerek geçirmek isteyenler TV karşısına geçiyor ve yayın akışlarına göz gezdiriyor.

Severek izledikleri üretimlerin yeni kısımlarını kaçırmak istemeyen vatandaşlar, ‘’Bugün televizyonda neler var?’’ sorusuna cevap arıyor.

10 Mart 2022 Perşembe akşamı yayımlanacak olan dizi, sinema ve programlar, izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya geliyor.

Pekala bugün televizyonda neler, hangi diziler var? İşte 10 Mart 2022 TV yayın akışı…

BUGÜN TELEVİZYONDA NELER VAR?

ATV YAYIN AKIŞI



  • 08:00 Kahvaltı Haberleri


  • 10:00 Müge anlı ile Tatlı Sert


  • 13:00 atv Gün Ortası


  • 16:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Mazeret


  • 16:20 Esra Erol’da


  • 19:00 ATV Ana Haber


  • 20:00 Bir vakit içinder Çukurova


KANAL D YAYIN AKIŞI


  • 09:00 Neler Oluyor Hayatta?


  • 11:00 Yaprak Dökümü


  • 13:00 Gelinim Mutfakta


  • 16:00 Arka Sokaklar


  • 18:45 Kanal D Haber


  • 20:00 Camdaki Kız
STAR TV YAYIN AKIŞI


  • 07:00 Mesut Yar ile Bugün


  • 09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan


  • 13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde


  • 16:00 Kelam


  • 18:30 Star Haber


  • 20:00 Pek Yakında
FOX TV YAYIN AKIŞI


  • 08:00 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat


  • 10:45 Ekonomi Ortası


  • 11:0 Çağla ile Yeni Bir Gün


  • 13:00 En Hamarat Benim


  • 16:45 Fulya ile Umudum Olsun


  • 19:00 Selçuk Zirveli ile Fox Ana Haber


  • 20:00 Mahkum
TRT 1 YAYIN AKIŞI


  • 08:15 Dr.Yerebakan ile ömrün Ritmi


  • 09:30 Alişan ile Gülümse Hayata


  • 12:15 Kentten Uzakta


  • 13:15 Beni bu biçimde Sev


  • 16:30 Seksenler


  • 19:00 TRT1 Ana Haber


  • 19:55 Argümanların Tersine


  • 20:00 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı
SHOW TV YAYIN AKIŞI


  • 08:00 Bu Sabah


  • 10:00 Kuzey Yıldızı Birinci Aşk


  • 12:15 Gelin Meskeni


  • 15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme


  • 18:10 Senin ömrün


  • 18:45 Show Ana Haber


  • 20:00 Güldür Güldür
TV8 YAYIN AKIŞI


  • 07:15 8’de Sıhhat


  • 08:30 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa


  • 11:15 Survivor All Star


  • 13:30 Survivor Panaroma


  • 16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz


  • 20:00 Survivor All Star
 
Üst