Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

13 Aralık 2022 Salı günü reyting sonuçları belirtildi! Dünya Kupası yarı final maçı zirvede!

Beykozlu

New member
Her gün bundan evvelki güne ilişkin Total, AB ve ABC sıralaması aşikâr olurken dünün reyting sonuçları merakla bekleniyor.

Dün akşam, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş dizileri ekranlardaki yerini aldı. kuvvetli üretimlerin reyting savaşı bitmiş oldu.

Dizi ve programları izlemeyi seven vatandaşlar, dün akşamın reyting sonuçlarını merak ediyor.

Peki dün akşam en epeyce izlenen dizi ve programlar hangileri? İşte 13 Aralık 2022 Salı reyting sonuçları…

13 Aralık 2022 Salı reyting neticeleri

Total’de birinci sırada Arjantin Hırvatistan 2022 Dünya Kupası Müsabakası, ikinci sırada Esra Erol’da, üçüncü sırada Ben Bu Cihana Sığmazam yer aldı.

AB’de ise birinci sırada Arjantin Hırvatistan 2022 Dünya Kupası Müsabakası, ikinci sırada Selçuk Zirveli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Esra Erol’da yer aldı.

20+ABC1 kümesinde da birinci sırada Arjantin Hırvatistan 2022 Dünya Kupası Müsabakası, ikinci sırada Ben Bu Cihana Sığmazam, üçüncü sırada Selçuk Doruklu ile FOX Ana Haber yer aldı.

TOTAL BİRİNCİ 10 PROGRAM

1- ARJANTIN-HIRVATISTAN FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1

2- ESRA EROL’DA ATV

3- BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV

4- UC KIZ KARDES KANAL D

5- MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

6- SELCUK DORUKLU ILE FOX ANA HABER FOX

7- ATV ANA HABER ATV

8- BEN BU CIHANA SIGMAZAM (OZET) ATV

9- SHOW ANA HABER SHOW TV

10- UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D

AB BİRİNCİ 10 PROGRAM