16 Mart 2022 Çarşamba TV yayın akışı: Bugün televizyonda neler var?

Beykozlu

New member
TV yayın akışları, gün içerisinde beşerler tarafınca en hayli araştırılan mevzular içinde yer alıyor.

Gününü televizyon izleyerek geçirmek isteyenler, bu yayın akışlarına göz gezdiriyor. Severek izledikleri üretimlerin yeni kısımlarını kaçırmak istemeyen vatandaşlar, ‘’Bugün televizyonda neler var?’’ sorusuna karşılık arıyor.

Çarşamba akşamı yayımlanacak olan dizi, sinema ve müsabaka programları izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya geliyor.

Çarşamba günleri Oğlum, Sadakatsiz, Survivor All Star, Kuruluş Osman, Son Nefesime Kadar üretimleri ekranda oluyor.

Pekala bugün televizyonda neler, hangi diziler var? İşte 9 Mart 2022 Çarşamba TV yayın akışı…

16 MART 2022 ÇARŞAMBA BUGÜN TELEVİZYONDA NE VAR?

ATV YAYIN AKIŞI


08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Zahide Yetiş İle Mutfak Mazeret
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kuruluş Osman
00:20 İsmi Sevgi

KANAL D YAYIN AKIŞI

09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Yaprak Dökümü
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Art Sokaklar
18:45 Kanal D Ana Haber
20:00 Sadakatsiz
23:30 Camdaki Kız

STAR TV YAYIN AKIŞI

09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00 Kelam
18:30 Star Ana Haber
20:00 Play Taşınabilir Sineması (Yabancı Sinema)
22:00 Play Taşınabilir Sineması (Yabancı Sinema)
01:50 Ortamızda Kalsın

FOX TV YAYIN AKIŞI

08:00 İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat
10:45 İktisat Ortası
11:00 Çağla İle Yeni Bir Gün
13:00 En Hamarat Benim
16:00 Fulya İle Umudun Olsun
18:00 Yasak Elma
19:00 Selçuk Doruklu Fox Ana Haber
20:00 Son Nefesime Kadar
23:45 Mahkum

TRT 1 YAYIN AKIŞI

08:15 Dr. Yerebakan İle hayatın Ritmi
09:30 Alişan İle Gülümse Hayata
13:30 Ege’nin Hamsisi
16:30 Seksenler
19:00 Ana Haber
19:55 Savların Tersine
20:00 Ya İstiklal Ya Mevt (Yerli Sinema)
22:50 122 Acil Davet

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı Birinci Aşk
12:00 Gelin Konutu
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Oğlum
00:15 Daha Süratli Daha Öfkeli (Yabancı Sinema)

TV8 YAYIN AKIŞI

08:30 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
11:15 Survivor All Star
13:00 Survivor Panorama
14:45 Canım Annem
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Survivor All Star
00:15 Survivor Ekstra
 
Üst