9 Mart 2022 Çarşamba TV yayın akışı: Bugün televizyonda neler var?

Beykozlu

New member
TV yayın akışları, gün içerisinde beşerler tarafınca en epeyce araştırılan hususlar içinde yer alıyor.

Gününü televizyon izleyerek geçirmek isteyenler, bu yayın akışlarına göz gezdiriyor. Severek izledikleri üretimlerin yeni kısımlarını kaçırmak istemeyen vatandaşlar, ‘’Bugün televizyonda neler var?’’ sorusuna karşılık arıyor.

Çarşamba akşamı yayımlanacak olan dizi, sinema ve yarış programları izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaya geliyor.

Pekala bugün televizyonda neler, hangi diziler var? İşte 9 Mart 2022 Çarşamba TV yayın akışı…

9 MART 2022 ÇARŞAMBA BUGÜN TELEVİZYONDA NE VAR?

ATV YAYIN AKIŞI



  • 08:00 Kahvaltı Haberleri


  • 10:00 Müge anlı ile Tatlı Sert


  • 13:00 atv Gün Ortası


  • 16:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Mazeret


  • 16:20 Esra Erol’da


  • 19:00 ATV Ana Haber


  • 20:00 Kuruluş Osman


KANAL D YAYIN AKIŞI


  • 09:00 Neler Oluyor Hayatta?


  • 11:00 Yaprak Dökümü


  • 13:00 Gelinim Mutfakta


  • 16:00 Arka Sokaklar


  • 18:45 Kanal D Haber


  • 20:00 Sadakatsiz


STAR TV YAYIN AKIŞI


  • 07:00 Mesut Yar ile Bugün


  • 09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan


  • 13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde


  • 16:00 Kelam


  • 18:30 Star Haber


  • 20:00 Ay Lav Yu


FOX TV YAYIN AKIŞI


  • 08:00 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat


  • 10:45 Ekonomi Ortası


  • 11:0 Çağla ile Yeni Bir Gün


  • 13:00 En Hamarat Benim


  • 16:45 Fulya ile Umudum Olsun


  • 19:00 Selçuk Doruklu ile Fox Ana Haber


  • 20:00 Son Nefesime Kadar


TRT 1 YAYIN AKIŞI


  • 08:15 Dr.Yerebakan ile hayatın Ritmi


  • 09:30 Alişan ile Gülümse Hayata


  • 12:15 Kentten Uzakta


  • 13:15 Beni bu biçimde Sev


  • 16:30 Seksenler


  • 19:00 TRT1 Ana Haber


  • 19:55 Savların Bilakis


  • 20:00 İğne İplik


SHOW TV YAYIN AKIŞI


  • 08:00 Bu Sabah


  • 10:15 Kuzey Yıldızı Birinci Aşk


  • 12:15 Gelin Konutu


  • 15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme


  • 18:10 Senin hayatın


  • 18:45 Show Ana Haber


  • 20:00 Oğlum




TV8 YAYIN AKIŞI


  • 07:15 8’de Sıhhat


  • 08:30 Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa


  • 11:15 Survivor All Star


  • 13:00 Survivor Panaroma


  • 14:45 Canım Annem


  • 16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz


  • 20:00 Survivor All Star
 
Üst