Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

Aybüke Pusat’ın Miss Turkey kareleri olay oldu! Kim tanıyabilir…

Beykozlu

New member
Aslen Ankara’lı olan ve bale kısmından mezun olan Aybüke Pusat, rotasını hayali olan oyunculuğa çevirmeyi tercih etti.

Oyunculuk mesleğine “Medcezir” dizisindeki Elif karakteriyle adım atan Aybüke Pusat, yeteneği ile öne çıkmayı başardı.

O Hayat Benim, Şahin Zirvesi, Kelam ve 50m2 dizilerinde de rol alan Aybüke Pusat, ekran molasına nokta koyuyor.

TV8 ekranlarının yeni polisiye dizisi Sıfırıncı Gün’de Engin Öztürk ile başrolü paylaşan Aybüke Pusat, performansıyla izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Oyunculuğu kadar duru hoşluğu ile de dikkat çeken Pusat, eski manzarası ile merak konusu oldu.

Eski Aybüke gündem oldu

27 yaşındaki Aybüke Pusat, 2014 yılında katıldığı Miss Turkey yarışında 3. seçildi. Dilan Çiçek Deniz’in ikinci ve Amine Gülşe’nin şampiyon olduğu yarışta, üçüncülüğü Pusat aldı.

Pusat, müsabaka konusunda verdiği röportajda tesadüfen katıldığını söz ederek, “Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey’e müracaat yaptı. Birinci üçe girmeyi düşünmüyordum bile.” dedi.

Ünlü oyuncunun o senelerdan bu yana yaşadığı değişim ise gorenleri hayrete düşürdü.

Eski halinden eser kalmayan Aybüke Pusat’ın değişimi ise “pes” dedirttti.

İşte Aybüket Pusat’ın Miss Turkey vakit içinderı…