Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

İlayda Alişan gömleğinin düğmelerini açtı, dekoltesi olay oldu! ‘Ramazan’dayız utanmaz kadın’

Beykozlu

New member
26 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen İlayda Alişan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım kısmından mezun oldu.

Oyunculuğa 2011 yılında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisiyle başlayan İlayda Alişan; Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat dizilerinde uzunluk gösterdi.

Çukur dizisinde hayat verdiği Akşın Koçovalı rolüyle ismini duyuran Alişan, Netflix’te yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde canlandırdığı Aylin Erman karakteriyle ününü yurtdışına taşıdı.

Masumiyet dizisinde hayat verdiği Ela Yüksel karakteriyle yıldızını parlatan Alişan, son olarak Kırmızı Oda dizisiyle izleyici karşısına çıktı.

Oyunculuğunun yanı sıra hoşluğuyla de beğeni toplayan genç oyuncu, vakit zaman bahadır toplumsal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Şu sıralar bir daha ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu, tezli paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

İlayda Alişan’dan gözü pek poz

Instagram’da 3 milyona yakın takipçisi bulunan İlayda Alişan, son pozuyla sonları zorladı.

Beyaz gömleğinin tek düğmesini ilikleyen ve içine sütyen giymeyen Alişan, birtakım takipçilerinin beğenisini kazanırken birtakım takipçileri tarafınca eleştirildi.

26 yaşındaki oyuncunun o pozuna, ”Düğmelerini iliklemeyi unuttun mu?”, ”Ay üzere parlıyorsun”, ”Meteor düştü sayfama”, ”Ramazan’dayız utanmaz kadın” yorumları yapıldı.