Sitemizin hiçbir kişi, kurum yada kuruluş ile bağlantısı bulunmamaktadır. Bağımsız olarak sosyal etkileşim kurabileceğiniz yurtdışı kültür etkinliklerini tartıştığımız forum sitesidir.

Kobra Murat minik torununu paylaştı, altınları göz kamaştırdı! “Dedem olur musunuz?”

Beykozlu

New member
Kobra Murat takma ismiyle bilinen Murat Divandiler, İstanbul Balat’ta yaşıyor ve romanlar içinde pek ünlü bir terzi.

Birbirinden farklı ve ünlü isme elbiseler diken Kobra Murat, şimdilerde dünyanın farklı kentlerinde sahne alıyor.

Üç çocuğu olan ve heybetli yaşantısıyla dikkatleri üzerine çeken Kobra Murat; Yakadan Paçaya Kalite, Ye Paranı, Köftemiz, Kim Bizi Çekemiyorsa ve Oh Canıma Değsin üzere müzikleri seslendirdi.

Balat’ta ailesiyle yaşayan ve geleneklerini de yaşatmaya çalışan Kobra Murat, geçtiğimiz günlerde “Noluyo Ya” isimli Youtube kanalına konuk oldu.

Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram ile Balat sokaklarında gezen Kobra Murat, ömrüne dair bilgileri paylaştı.

Kobra Murat’ın hem konutu birebir vakitte kızı Sergül’ün takmış olduğu altınları dikkatleri çekti. Günlerce konuşulan Kobra Murat artık ise torununu paylaştı.

Sosyal medya hesabından torununu paylaşan ve onun için hoş kelamlar söyleyen Kobra Murat, bir defa daha gündem oldu.

Kobra Murat’ın torununa takılan altınlar, toplumsal medya kullanıcılarını bir çok şaşırttı ve yorum yağdı.

Kobra Murat’ın torunu

Torunu Ceylin Alanur Şifa Sultan’ı paylaşan Kobra Murat, toplumsal medya kullanıcılarını şaşırttı. Kobra Murat’ın torunu tatlılığı ve altınları ile dikkatleri üzerine çekti.

İki farjklı fotoğraf paylaşan Kobra Murat, “Kurban olurum ben seni veren ulu rabbime dedeeeemm prenses torunum ceylin alanur şifa sultan maşallah sübhanallah Allah nazarlardan saklasın inşallah amin.

Dedesinin aşkı prenses torunum ceylin alanur şifa sultan maşallah sübhanallah Allah nazarlardan saklasın inşallah amin”
notunu düştü.

Bir kullanıcının “Ben Kobra Murat’ın torunu olmak istiyorum galiba” yorumu ise güldürdü.